درباره طیف الکترونیک ۱۳۹۷/۳/۳۰ ۱۹:۴۵:۲۳

درباره طیف الکترونیک ایرانیان

گروه صنعتی طیف نور از سال ۱۳۸۷ مشغول فعالیت میباشد و در سال ۱۳۹۵ در سازمان ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری کرج با نام شرکت طیف الکترونیک طراح ایرانیان با شماره ۳۰۷۹۴ به ثبت رسیده است .

این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان جوان ایرانی در زمینه الکترونیک مشغول فعالیت میباشد و عمده توان خود را بر روی تولید المانهای نورپردازی ابنیه و محوطه متمرکز نموده است . طیف الکترونیک از ابتدا کیفیت را سرلوحه کار قرار داده و رضایت مصرف کنندگان محصولات خود را در گرو کیفیت میداند و از طراحی تا تولید و بسته بندی نهایی تنها به کیفیت آنچه به دست مصرف کننده میرسد می اندیشد و در این راه تلاش خود را بر بومی سازی نمونه های خارجی و برگرفتن تکنولوژی و ایده های خلاقانه متمرکز کرده است .

نورپردازی یکی از مهمترین ارکان زیبایی شهرها می باشد و امروزه به یک شاخه تخصصی از علم معماری تبدیل شده است . با پیشرفت صنعت الکترونیک و رشد روز افزون استفاده از LEDها، میتوان به جرات گفت کمتر پروژه ویا المان نوری یافت می شود که از این قطعات در آن استفاده نشده باشد . شرکت طیف با آموزش ، ارتقا به کارگیری دانش پرسنل خود در این زمینه و انتخاب درست و اصولی قطعات الکترونیکی و مکانیکی سعی در ارائه راهکارهای نورپردازی نوین و مناسب و ساخت محصولات با ماندگاری بالا را دارد .

این شرکت در تولید انواع محصولات زیر به موفقیتهایی رسیده است .

  1. تولید انواع والواشرهای LED در دو نوع قاب باریک  و قاب پهن و در دو مدل رنگی و تک رنگ

  2. تولید انواع پروژکتورهای پاور در واتهای مختلف

  3. تولید انواع پروژکتورهای SMD

  4. تولید انواع چراغهای دکوراتیو دیوارکوب

  5. تولید انواع چراغهای خیابانی در ۳ مدل وب ، کلاسیک و اکسترود

  6. تولید انواع چراغهای دفنی

  7. تولید انواع چراغهای استخری در دو مدل توکار و روکار

  8. تولید جت لایت

  9. تولید انواع چراغهای چمنی

  10. تولید انواع چراغهای سیلندری COB

لازم به ذکراست کلیه اقلام مورد استفاده این شرکت از شرکتهای معتبر جهانی تهیه میشوند که از آن بین میتوان به LED های ۱ وات که محصول شرکت EPISTAR و LED های مخصوص جت لایت (۱۰ وات) که محصول شرکت CREE آمریکا و درایورها از شرکت معتبر DARKENERGI و کلیه محصولات با بدنه آلومینیومی از نوع دایکست و اکستروژن و با استفاده از آلومینیوم درجه ۱ و دارای قابلیت هیت سینک بالا میباشند .