چراغ دفنی ال ای دی طیف الکترونیک

چراغ دفنی ال ای دی طیف الکترونیک

چراغ دفنی از محصولات روشنایی طیف الکترونیک است که در نورپردازی فضای سبز، پیاده روها، پارک ها و فضاهای بیرونی ساختمان کاربرد دارد. ال ای دی بکار رفته در این چراغ ها سبب میشود که کیفیت و بازدهی نور قابل توجهی در آنها ایجاد شود. این چراغ ها بدلیل اینکه زوایای نورپردازی مختلفی دارند بنابراین در زیبایی محیط تاثیر بسزایی خواهند داشت.

defni lighting

چراغ دفنی در ۲ نوع تک رنگ و RGB با قابلیت نصب LEDRGB (فول کالر) برای نورپردازی تزیینی با قابلیت افزودن DMX در شرکت طیف الکترونیک تولید می شود. در چراغ  تک رنگ از ال ای دی پاور ۱ وات و rgb از ال ای دی پاور ۳ وات استفاده شده است.

ولتاژ کاری که متناسب با چراغ های تک رنگ ۲۲۰ ولت و برای مولتی کالرها میتوان از ۱۲-۲۴ ولت نیز استفاده کرد.

در چراغهای دفنی رنگی میتوان از کنترلر RGB جداگانه برای هر چراغ استفاده کرد که قابلیت DMX(که توانایی نورپردازی تزئینی انتخاب رنگ هر چراغ در هر لحظه را میدهد) نیز داشته باشد و یامیتوان از یک کنترلر مرکزی که تمام چراغها را به صورت همزمان کنترل میکند استفاده نمود . این قابلیت با توجه به بودجه نورپردازی هر پروژه تعریف می شود .

جنس بدنه این چراغ ها تمام آلومینیوم با قابلیت دفع حرارت بالا میباشد همچنین در این چراغ ها از و شیشه میرال با واشرهای سیلیکونی برای درجه حفاظت IP68  استفاده شده است. چراغ های مذکور دارای طول عمر بالا(حدود۵۰۰۰۰ساعت) میباشند.

انواع چراغ دفنی طیف الکترونیک:

این چراغ ها در چهار سایز ریز،کوچک، متوسط و بزرگ تولید میشوند. واتهای مورد استفاده در این چراغ ها برای تک رنگ ۳،۵،۷،۱۲،۱۵،۱۸،۲۴،۳۶میباشد و برای   مولتی کالر ها ۹،۱۲،۱۸،۲۴،۲۷،۳۶ میباشد.

نصب چراغ دفنی:

جهت نصب و راه اندازی چراغ ها، محفظه هایی از جنس پلاستیک در نظر گرفته شده است تا در برابر رطوبت و سایر شرایط محیط حفاظت شود همچنین در هنگام نصب باید به جهت پرتاب نور (زاویه نصب) دقت کرد تا سوژه موردنظر بطور کامل نورپردازی شود.

طیف الکترونیک ایرانیان با سالها تجربه، تولید کننده محصولات روشنایی وال واشر، پروژکتور، چراغ خیابانی، روشنایی مرغداری، چراغ استخری میباشد. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان مجرب توانسته محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب به بازار عرضه کند.

شاید برای شما جذاب باشد که اطلاعات بیشتری در مورد قطعات دفنی بدانید، بنابراین مقالات دفنی با موضوعات زیر را مطالعه کنید.

چراغ دفنی چیست

دفنی ضدآب

انواع دفنی

ابعاد دفنی

قیمت پروژکتور دفنی

مخزن دفنی

لامپ دفنی

هالوژن دفنی

دفنیrgb

دفنی ال ای دی

لیست قیمت دفنی

۱۳۹۷/۵/۲۱ ۲۰:۴۰:۴۴ تیر ۱۷ام, ۱۳۹۷|