نورپردازی ویژه استخر با چراغ های استخری

نورپردازی ویژه استخر با چراغ های استخری

چراغ استخری برای یک استخر و محیط اطراف آن، یک بعد قابل توجهی اضافه میکند، علاوه بر روشن کردن استخر و ایجاد درخشش در آب، این چراغ ها یک محیط مجزا ایجاد میکند. امروزه صاحبان مراکز تفریحی آبی، از چراغ استخری بعنوان چراغ تزیینی برای زیبا جلوه دادن استخرها استفاده میکنند.

pool lighting

چراغ استخری در دو نوع توکار و روکار تولید می شود. در این چراغ ها از لامپ های ال ای دی استفاده میشود که از مزایای آن میتوان به این مورد اشاره کرد که این چراغ ها حرارت زیادی تولید نمی کنند بصورتیکه اگر استخرها آب نداشته باشند این چراغ ها آسیب نمیبینند. قاب این چراغ ها از جنس آلومینیوم میباشد به همین دلیل مقاومت خوبی در برابر حرارت دارد و مناسبترین چراغ برای نورپردازی داخل آب است. نکاتی که باید در مورد استخری درنظر گرفت:

  1. استاندارد بودن چراغ های استخری:

این چراغ ها بدلیل اینکه در محیط آب قرار داده می شوند بنابراین باید درجه محافظت بالایی در برابر آب و رطوبت داشته باشند. همچنین ولتاژ مورداستفاده در این چراغ ها باید بگونه ای باشد که شوک الکتریکی ایجاد نکنند.

  1. نصب درست چراغ های استخری:

این چراغ ها را باید در فواصلی از هم طوری قرار دهیم که نور آنها اذیت کننده نباشد. همچنین زاویه قرار گیری چراغ ها را نیز باید درنظر گرفت. بطوریکه سبب زیبایی محیط اطراف گردد.

  1. نورپردازی ویژه چراغ ها:

این چراغ ها چون بصورت تکی نصب میشوند بنابراین بهتر است که آنها را رو به روی هم قرار دهیم بطوریکه نورپردازی ویژه ای ایجاد نمایند.

طیف الکترونیک تولیدکننده چراغ های استخری، درنظر دارد که با ارائه مقالاتی کامل از محصولات روشنایی، به مشتریان کمک کند که بتوانند بهترین محصولات با کیفیت بالا را انتخاب کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله های طیف الکترونیک را مطالعه کنید.

چراغ استخری

چراغ آبنما

قیمت چراغ آبنما

چراغ استخریrgb

نحوه نصب چراغ استخری

چراغ استخری توکار

چراغ استخری ال ای دی

۱۳۹۷/۵/۲۱ ۲۰:۴۴:۵۷ تیر ۱۶ام, ۱۳۹۷|